خبر های مهم
خانه / معارف اسلامی / گزارشی از اقدامات اسلام ستیزانه در سال 2017 در جرمنی

گزارشی از اقدامات اسلام ستیزانه در سال 2017 در جرمنی

وزارت امور داخله جرمنی گزارشی از اقدامات اسلام ستیزانه طی سال 2017 در جرمنی را نشر کرد.
طبق اعلام وزارت امور داخله جرمنی، حدود هزار مورد اقدام علیه مسلمانان در این کشور طی سال گذشته عیسوی راپور شده است.
بنابر راپور آژانس خبررسانی جرمنی، در سال گذشته دست‌کم 950 مورد اقدام علیه مسلمانان و مساجد صورت گرفته است و 33 نفر هم در جریان حملات زخمی شده‌اند.
این اقدامات شامل آزار جسمی، نامه‌های تهدید آمیز و نوشته‌هایی با گرایش های نازی‌ها بر روی مساجد می‌شود. 33 مورد آزار اشخاص هم در این زمینه تایید شده است.
در این بین حدود 60 حمله علیه مساجد و دیگر مراکز مذهبی ثبت شده و در برخی موارد از خون خوک برای به تصویر کشیدن نمادهای نازی‌ها استفاده شده است.
علاوه بر همه این موارد، حدود 90 تظاهرات علیه اسلامی‌ شدن جرمنی برگزار شده است . این اطلاعات در پی درخواست حزب چپ در اختیار پارلمان گذاشته شده است. این در حالی است که این تعداد شامل تظاهرات‌هایی که گروه ضد اسلامی پگیدا برگزار می‌کند، نمی‌شود. گرایش های اسلام‌ستیزانه در جرمنی با تحرکات هر چه بیشتر احزاب تندرو قدرت گرفته است. حزب آلترناتیو برای جرمنی یکی از گروه‌هایی است که در انتخابات پارلمانی جرمنی حضور نسبتا قدرتمندی داشت و دیگر احزاب جرمن از حضور این حزب ابراز نگرانی کرده‌اند.
اسلام-هراسی

درباره‌ی خبرگزاری عقاب

عقاب؛ بیانگر آرمان های دینی، فرهنگی، سیاسی و اجتماعی شماست.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>