خبر های مهم
خانه / جهان / صد ها پایگاه اینترنتی صهیونیستی هدف حمله گسترده سایبری قرار گرفته است

صد ها پایگاه اینترنتی صهیونیستی هدف حمله گسترده سایبری قرار گرفته است

صد ها پایگاه اینترنتی صهیونیستی هدف حمله گسترده سایبری قرار گرفته اند. به گزارش مرکز اطلاع رسانی فلسطین به نقل از پایگاه خبری عبری زبان (مفزاک لایو)، تا این لحظه بیش از 100 پایگاه اینترنتی اسرائیلی هدف حمله سایبری قرار گرفته اند و این حملات همچنان ادامه دارد.
هکرها اقدام به تغییر صفحه اصلی این پایگاه های اینترنتی کرده و تصاویر گروهی از جوانان فلسطینی را که پرچم فلسطین را به دست دارند، در آن منتشر کرده و به زبان انگلیسی عبارت ( قدس پایتخت فلسطین است) را در آن درج کرده اند و همزمان صدای اذان نیز در این پایگاه ها پخش می شود.
این هکرها خود را به اسم  Th3Falcon” معرفی کرده اند و پایگاه های اینترنتی مختلفی را از جمله پایگاه های رسمی شهرداری ها، بیمارستان ها و شرکت های بزرگ اسرائیلی مورد حمله قرار داده اند. این در حالی است که هفته گذشته نیز نزدیک به 48 پایگاه اینترنتی دولت رژیم صهیونیستی هدف حمله سایبری قرار گرفته بود که این مسئله ضعف امنیت داده رژیم صهیونیستی را می رساند.
-720099671

درباره‌ی خبرگزاری عقاب

عقاب؛ بیانگر آرمان های دینی، فرهنگی، سیاسی و اجتماعی شماست.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>