خبر های مهم
خانه / جهان / آمریکا حق بازگشت آوارگان فلسطینی را ازآنها می گیرد

آمریکا حق بازگشت آوارگان فلسطینی را ازآنها می گیرد

رسانه های خبری فلسطینی اعلام کرده اند که آمریکا تصمیم دارد هفته آینده موضوع منع بازگشت آوارگان فلسطینی به کشور شان را اعلام کند.
به گزارش خبرگزاری خاورمیانه، مرکز اطلاع رسانی فلسطین گزارش داده است که آمریکا تصمیم دارد هفته آینده  تصمیم اش در خصوص بازگشت آواره گان فلسطینی به کشور اجدادی شان ( فلسطین) را اعلام خواهند کرد.
رسانه ای رژیم اسرائیل گزارش داده اند که واشنگتن در نشست هفته آینده خود تصمیمی را اعلام خواهد کرد و در این تصمیم خواهد گفت که آواره گان فلسطینی حق بازگشت به کشورشان را دیگر نخواهد داشت. گفته میشود بر بنیاد این طرح آمریکا از 5 میلیون آواره فلسطینی تنها نیم میلیون آنها را به رسمیت خواهد شناخت.
این در حالی است که قبل از این رسانه های از طرح موسوم به معامله قرن از سوی آمریکا خبر داده بود که بر اساس طرح معامله قرن شهر قدس شرقی پایتخت فلسطین خواهد بود و حق بازگشت آوارگان فلسطینی از آنها گرفته خواهد شد روند شهرک سازی رژیم اسرائیل در اراضی فلسطین ادامه خواهد داشت.
00012-726x400

درباره‌ی خبرگزاری عقاب

عقاب؛ بیانگر آرمان های دینی، فرهنگی، سیاسی و اجتماعی شماست.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>