آخرین خبرها
خانه / جهان / اسرائیل تحریم کنندگان خود را به( قاطری لجوج) تشبیه کرد

اسرائیل تحریم کنندگان خود را به( قاطری لجوج) تشبیه کرد

وزارت امور خارجه رژیم صهیونیستی با انتشار کاریکاتوری اهانت آمیز در اکانت (اسرائیل بالعربیه) بر روی شبکه جهانی توییتر عصبانیت این رژیم از تحریم کنندگان خود را نشان داد.
به گزارش مرکز اطلاع رسانی فلسطین، در این کاریکاتور تحریم کنندگان اسرائیل به (قاطری لجوج) تشبیه شده اند.
این اقدام پس از آن صورت می گیرد که دولت عربستان از صدور ویزا برای شطرنج بازان اسرائیلی جهت شرکت در مسابقات بین المللی شطرنج خودداری کرد.
ناظران معتقدند که موج جهانی شکل گرفته علیه رژیم صهیونیستی؛ به ویژه در جهان اسلام در این تصمیم عربستان بی تاثیر نبوده است.
جنبش جهانی تحریم اسرائیل (بی دی اس) در سال های اخیر موفق شده است نظر موافق تعداد قابل توجهی از شرکت ها، دانشگاه ها، مراکز، شخصیت های علمی و هنری جهان را برای تحریم رژیم صهیونیستی جلب کند.
در همین راستا، ( الا یلیچ اوکانر) خواننده سرشناس نیوزیلندی که با نام هنری لرد شهرت دارد کنسرت خود در تل آویو را لغو کرد. 
وی همسو با جنبش جهانی تحریم اسرائیل و به درخواست طرفدارانش در شبکه های اجتماعی کنسرت خود در تل آویو را لغو کرد.
روسیا الیوم تاکید کرد که شرکت مسئول برگزاری این کنسرت اعلام کرده است که این کنسرت که قرار بود ماه آینده در تل آویو برگزار شود، لغو شده است. شرکت مذکور همچنین تاکید کرد که حاضر است پول تمامی کسانی که بلیط کنسرت را خریداری کرده بود به آنان بازگرداند.
1353739897

درباره‌ی شریفی

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>