وب سایت خبر گزاری عقاب نیوز | Oqab News
وب سایت خبر گزاری عقاب نیوز

مسوولان محلی جوزجان: داعش در جوزجان در حال فروپاشی است

202

مسوولان محلی ولایت جوزجان می‌گویند که پس از درگیری‌های شدیدی که بین تروریستان داعشی و طالبان در این ولایت صورت گرفته، گروه داعش در آستانه فروپاشی قرار گرفته است. به گزارش خبرگزاری جمهور؛ با آنکه نگرانی‌های شدیدی در پیوند به پیشروی گروه تروریستی داعش در ولسوالی‌های درزاب و قوش‌تپه ولایت جوزجان وجود دارد، اما مسوولان محلی این ولایت از کاهش تهدیدات گروه داعش در این ولسوالی‌ها خبر می‌دهند. محمد رضا غفوری سخنگوی والی جوزجان در گفتگو با خبرگزاری جمهور بیان داشت که پس از آنکه هفته پیش درگیری‌های شدیدی بین تروریستان داعشی و طالبان در بخش‌هایی از ولسوالی‌های درزاب و قوش‌تپه صورت گرفت نیروهای امنیتی از این وضعیت استفاده کرده و بخش‌های زیادی از این دو ولسوالی را در کنترول شان در آوردند
وی افزود که در نتیجه این درگیری‌ها و پس از راه اندازی عملیات‌های هوایی که بزرگترین فرماندهان داعشی از بین رفتند، تروریسستان داعشی آسیب‌های شدیدی را متقبل شده و در آستانه فروپاشی قرار گرفته اند.
آقای غفوری تصریح نمود که هم اکنون تروریستان داعشی پس از درگیری‌ با طالبان و عملیات‌های هوائی نیروهای امنیتی به شدت متضرر شده و در جای خاص توقف نمی توانند و در حالت سراسیمگی قرار گرفته اند.
سخنگوی والی جوزجان خاطر نشان ساخت که تدابیری جدی برای سرکوب کامل تروریستان گروه داعش در جوزجان روی دست است و به زودی عملیات های تصفیه ای در ولسوالی‌های درزاب و قوش تپه آغاز خواهد شد.
این در حالی است که پیش از این گزارش‌هایی وجود داشت که در درگیری بین تروریستان داعش و طالبان در جوزجان، هزاران خانواده بیجا شده اند.
NHS8NANPWQB8S5S

Comments are closed.