وب سایت خبر گزاری عقاب نیوز | Oqab News
وب سایت خبر گزاری عقاب نیوز

رشوه 50 میلیون دالری نتانیاهو برای خرید آرای 50 کشور در سازمان ملل

173

نخست وزیر رژیم صهیونیستی در تلاش برای خرید آرای 50 کشور در سازمان ملل تصمیم به احداث صندوق سرمایه گذاری با سرمایه اولیه 50 میلیون دلار برای اجرای پروژه های صهیونیستی در 50 کشور جهان گرفت.
به گزارش مرکز اطلاع رسانی فلسطین به نقل از شبکه 2 تلویزیون رژیم صهیونیستی، بنیامین نتانیاهو قصد دارد با راه اندازی این صندوق زمینه اجرای پروژه های کشاورزی، شیرین سازی آب و توسعه فناوری در این کشورها را فراهم کرده و در قبال آن، آرای آنها را در سازمان ملل به نفع رژیم صهیونیستی تغییر دهد.
این تصمیم نتانیاهو به دنبال شکست مفتضحانه هفته قبل رژیم صهیونیستی در مجمع عمومی سازمان ملل در جریان رای گیری درباره قطعنامه تهیه شده در مخالفت با تصمیم دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا مبنی بر به رسمیت شناختن قدس به عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی اتخاذ شده است.
این شبکه تلویزیون رژیم صهیونیستی خاطر نشان کرد که پس از تصمیم گواتمالا برای انتقال سفارتش از تل آویو به قدس اشغالی و اصرار آن بر این تصمیم، نتانیاهو به فکر حمایت مالی و به اصطلاح بهتر پرداخت رشوه به 50 کشور دیگر افتاده است. وزارت خارجه رژیم صهیونیستی پس از تاسیس این صندوق در حال بررسی و شناسایی کشورهایی است که احتمال دارد در قبال دریافت کمک مالی از این رژیم حمایت کنند. در همین راستا، کشورهای آفریقایی، آسیایی و برخی کشورهای اروپای شرقی در کانون توجه تل آویو قرار گرفته اند. 
-1072977387

Comments are closed.