وب سایت خبر گزاری عقاب نیوز | Oqab News
وب سایت خبر گزاری عقاب نیوز

نماینده پارلمان کانادا: مسلمان نیستم، اما روزه می گیرم!

162

یک نماینده مسیحی پارلمان کانادا برای سومین سال متوالی تصمیم به روزه داری در طول ماه مبارک رمضان مانند دیگر مسلمانان گرفته است.
به گزارش عقاب به نقل از مرکز اطلاع رسانی فلسطین،(مارک اولاند) نماینده پارلمان کانادا در تشریح دلایل خود برای روزه داری آورده است که به خاطر دو مساله روزه داری می کند؛ نخست: احساس درد و رنج گرسنگان و دوم: پس انداز هزینه های وعده های غذایی خود به منظور کمک به یکی از موسسات خیریه که به نیازمندان و گرسنگان در کانادا و دیگر نقاط جهان کمک رسانی می کند.
وی خاطر نشان کرده است که امروز تعداد نیازمندان در جهان افزایش یافته است و آنها نیاز شدیدی به اموالی دارند که روزه داران جمع آوری کرده و به موسسات خیریه تحویل می دهند. گرسنگان تنها امروز نیاز به غذا ندارند، بلکه همیشه این نیاز را دارند.
اولاند تصریح کرده است که ماه رمضان این امکان را به مردم می دهد که با روزه داری، درد و رنج دیگران را بفهمند و اموال خود را جمع کرده و به نیازمندان بدهند و این کار خیلی خوبی است.
وی سال گذشته این اظهارات خود را در پارلمان کانادا به زبان آورد و گفت که افراد روزه دار احساس گرسنگی می کنند و در پایان روز افطار می کنند، اما بسیاری از گرسنگان و نیازمندان در جهان امروز چیزی ندارند که گرسنگی خود را برطرف کنند.
مارک اولاند در سال 2004 به عنوان نماینده حزب لیبرال به پارلمان کانادا راه یافت و در سال های 2006 و 2008 هم در پارلمان حضور داشت و سال 2015 دوباره به عنوان نماینده به پارلمان راه یافت.
616065993

Comments are closed.