وب سایت خبر گزاری عقاب نیوز | Oqab News
وب سایت خبر گزاری عقاب نیوز

خطیب مسجد الاقصی: رژیم صهیونیستی منطقه را وارد جنگی دینی می کند!

191

خطیب مسجد الاقصی ادامه تجاوزات و جنایت های دشمن صهیونیستی علیه ملت فلسطین به ویژه در شهر قدس و تخریب گسترده منازل فلسطینیان به بهانه عدم دریافت مجوز ساخت را به شدت محکوم کرد.
به گزارش عقاب به از مرکز اطلاع رسانی فلسطین، اسماعیل نواهضه خطیب این هفته مسجد الاقصی اظهار داشت که رژیم صهیونیستی همچنان از ساخت و ساز فلسطینیان در سرزمین خود ممانعت به عمل می آورد و هزاران هکتار از ارضی فلسطینی را به منظور ساخت واحدهای مسکونی جدید برای شهرک نشینان صهیونیست مصادره کرده و از طرفی هم اقدام به سلب تابعیت ساکنان قدس، اخراج آنان از خانه هایشان و اعمال مالیات های سنگین بر آنان می کند. نواهضه همچنین به اقدامات رژیم صهیونیستی در راستای تغییر بافت تاریخی، دینی و شهری قدس اشاره کرد و گفت این مساله می تواند منطقه را به سمت جنگی دینی سوق دهد و امنیت و ثبات منطقه را به خطر بیندازد.
وی خواستار تحقق وحدت ملی فلسطین و پایان دادن به دودستگی و اختلافات داخلی چه در فلسطین و چه در جهان اسلام و عرب شد و آزاد سازی فلسطین از بند اشغالگری را نیز در گرو تحقق این امر دانست. لازم به ذکر است که به رغم تدابیر امنیتی شدید دشمن صهیونیستی در قدس و اطراف مسجد الاقصی، 54 هزار فلسطینی در نماز جمعه این هفته مسجد الاقصی شرکت کردند.
1932676239

Comments are closed.