وب سایت خبر گزاری عقاب نیوز | Oqab News
عقاب نیوز، خبرگزاری عقاب | Oqab News

ابتکار فعالان مسلمان فرانسه برای مقابله با اسلام‌هراسی

مسلمانان فرانسه با راه‌اندازی کمپینی با عنوان (با ما غذا تناول کنید) به مقابله با موج رو به گسترش اسلام‌هراسی در این کشور رفتند.
به گزارش عقاب به نقل از جبهه جهانی مستضعفین، مسلمانان فرانسه کمپین (با ما غذا تناول کنید) را با هدف معرفی چهره واقعی اسلام و کاهش اقدامات اسلام‌هراسانه در این کشور راه‌اندازی کردند.
سایت خبری (دوت مصر) در این‌باره گزارش داد، جمعیت اسلام‌گرای (احمدیه) فرانسه با اجرای برنامه (با یک خانواده مسلمان ملاقات داشته باش) از پیروان ادیان دیگر دعوت کردند تا مهمان مسلمانان شوند.
تعداد زیادی از مسلمانان فرانسه با مشارکت در این کمپین از همسایگان و دوستان غیر مسلمان خود دعوت کردند تا به منزل آنان آمده و از غذایشان تناول کنند تا زمینه‌ای برای آشنایی بیشتر آنان با اسلام فراهم شود.
خانم (کورین) مسیحی در این‌باره گفت: اسلامی که تلویزیون و مجله شارلی ابدو آن را به نمایش می‌گذارند دین تجاوز و خشونت و ترس است، آنان تصویری زشت از این دین الهی در افکار عمومی این کشور ترسیم کرده‌اند.
وی در ادامه افزود؛ پسر کوچکم که با دست خودم او را غسل تعمید (غسل مسیحیت) دادم، اکنون مسلمان شده است و من دوست دارم با دین جدید پسرم بیشتر آشنا شوم.
n00045590-b

Comments are closed.