وب سایت خبر گزاری عقاب نیوز | Oqab News
عقاب نیوز، خبرگزاری عقاب | Oqab News

سالانه ۶ هزار صهیونیست خودکشی می کنند

آمارهای رژیم صهیونیستی نشان می‌دهد که سالانه ۶ هزار نوجوان صهیونیست دست به خودکشی می‌زنند و بیش از ۱۰ هزار نفر نیز به طور جدی به خودکشی فکر می‌کنند.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی فلسطین، داده‌های آماری شورای سلامت کودک در رژیم صهیونیستی نشان می‌دهد که در هر یک ساعت و نیم یک نوجوان صهیونیست دست به خودکشی می‌زند و به عبارتی هر سال 6 هزار نوجوان دست به خودکشی می‌زنند و بیش از 10 هزار نفر نیز به طور جدی به خودکشی فکر می‌کنند. بر اساس این گزارش، تلاش بیشتر این افراد برای خودکشی به شکست منجر می‌شود و تقریبا نصف این تعداد تنها دچار آسیب و جراحت می‌‌شوند. شورای سلامت کودکان رژیم صهیونیستی همچنین اشاره کرد که کشورهای غربی نیز از پدیده خودکشی رنج می‌برند اما رژیم صهیونیستی در این زمینه رتبه پنجم را دارد به طوری که از هر پنج کودک، یک نفر از مشکلات روانی رنج می‌برد.

در این گزارش آمده است که روسیه، اوکراین، چک، ترکیه، یونان و رومانی در صدر کشورهایی قرار دارند که از این پدیده رنج می‌برند. بر پایه این گزارش، یک کودک 12 ساله اسرائیلی دیروز سه شنبه سعی در خودکشی داشت که به شدت زخمی شد و دو روز پیش نیز یک نفر دیگر که سعی در خودکشی داشت، زخمی شد. روانشناسان معتقدند که علت این پدیده به ازهم پاشیدگی خانواده ‌ها و دور بودن پدر و مادر از کودکان و سرگرم شدن آن ها به کار باز می‌گردد.

 

Comments are closed.