وب سایت خبر گزاری عقاب نیوز | Oqab News
وب سایت خبر گزاری عقاب نیوز

تشدید یهودی سازی قدس درسایه غفلت جهانیان

132

الخضری نسبت به سوء استفاده رژیم صهیونیستی از تحولات کشورهای عربی و تحولات غزه بعد از جنگ و همچنین گسترش یهودی سازی قدس و مسجد الاقصی در سایه غفلت جهانیان هشدار داد.

به گزارش خبرگزاری عقاب به نقل از خبرگزاری سما، جمال الخضری رئیس کمیته مردمی مقابله با محاصره نسبت به سوء استفاده رژیم صهیونیستی از حوادث و تحولات کشورهای عربی و دیگر کشورها و تحولات غزه بعد از جنگ و همچنین گسترش یهودی سازی علیه قدس اشغالی و مسجد الاقصی در سایه غفلت جهانیان هشدار داد و گفت: ارتش رژیم صهیونیستی و شهرک نشینان تقریبا هر روز به مسجد الاقصی یورش می برند و اماکن مقدس نیز که در دل و جان شهروندان بیت المقدس جای دارد، در معرض تغییر نام و تغییرات ظاهری قرار دارند.

وی با تاکید بر اینکه جوانان، کودکان، زنان و مردان به منظور ممانعت از حضور در مسجد الاقصی و حمایت از آن در معرض بازداشت های روزانه قرار دارند، افزود: هدف از این اقدامات ممانعت از برگزاری نماز و حضور در این مکان مقدس است.

رئیس کمیته مردمی مقابله با محاصره یادآور شد: اقدامات اسرائیل به صورت برنامه ریزی شده و از طرف کابینه رژیم صهیونیستی و کنست (پارلمان) حمایت می شود و هدف نهایی از این اقدامات تقسیم زمانی و مکانی مسجد الاقصی است.

الخضری خواستار اتحاد و یکپارچگی ملت فلسطین و واکنش کشورهای اسلامی و عربی و سایر کشورها به جنایت های رژیم صهیونیستی و تداوم طرح های یهودی سازی علیه قدس و مسجدالاقصی شد.

Comments are closed.