وب سایت خبر گزاری عقاب نیوز

مشعل: آمریکا و “اسرائیل” به دنبال زمینه‌سازی برای معامله قرن هستند

46

رئیس سابق دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی حماس تاکید کرد که آمریکا و رژیم صهیونیستی تلاش می‌کنند تا کشورهای منطقه را به سمت پذیرش طرح صلح آمریکایی موسوم به معامله قرن که هدف از آن نابودی مسئله فلسطین است، بکشانند.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی فلسطین، خالد مشعل در نشست گروه دوستان فلسطین در پارلمان ترکیه اظهار داشت که بر همین اساس است که آمریکا و رژیم صهیونیستی از ترکیه و کشورهایی که مخالف با معامله قرن هستند، دل خوشی ندارند.

مشعل اشاره کرد که تجاوزات اخیر رژیم صهیونیستی بخشی از زمینه‌سازی برای معامله قرن است و این رژیم از حمایت و جانبداری کشورهایی چون ترکیه از ملت فلسطین به خشم آمده است، به همین خاطر شب و روز در حال انتقاد از این کشور و سران آن هستند.

وی تصریح کرد که بمباران ساختمانی که دفتر خبرگزاری آناتولی ترکیه نیز در آن قرار داشت، در همین راستا انجام شد و دلیل آن حمایت ترکیه از ملت فلسطین بود.

مشعل تاکید کرد که انتظار ملت فلسطین از خبرگزاری آناتولی این است که به فعالیت خود برای برملا کردن جنایت‌های رژیم اشغالگر صهیونیستی برای جهانیان ادامه دهد.

وی تاکید کرد  که ملت فلسطین و رهبران آن یکصدا با معامله قرن مخالفت می‌کنند، بنابراین هرچند برخی در منطقه با این طرح موافقت کنند، اما این طرح هرگز اجرایی نخواهد شد.-2048454730

Comments are closed.